Samenstelling bestuur

 

Naam
Functie
E-mail
Telefoonnummer
Sean O’Sullivan Voorzitter voorzitter@roodwit62.nl 06-46022189
Carlo Löbbes Secretariaat secretariaat@roodwit62.nl 06-24333502
Rob Hendriks Penningmeester penningmeester@roodwit62.nl via e-mail
Paul Lukassen Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@roodwit62.nl via e-mail
Rudy Bressers Sponsoring sponsoring@roodwit62.nl via e-mail
Frank Vereijken Voetbalzaken voetbalzaken@roodwit62.nl via e-mail
Thijs van Doorne Maatschappelijk maatschappelijk@roodwit62.nl via e-mail
Han van Lierop Facilitaire zaken facilitairezaken@roodwit62.nl 0492-513663

Voor de navolgende functies zijn op dit moment vacatures

     

Kijk voor meer vacatures voor vrijwilligers op de pagina ‘Vrijwilligers blijven nodig’!