NaamE-mailTel.nrFunctie
Frank Vereijken voetbalzaken@roodwit62.nl Voetbalzaken senioren lagere elftallen
Maurice MeulendijksTechnische voetbalzaken 1ste 2de en JO-19
Selectie heren
Saïd YahiaHoofdtrainer
Teun GielenAssistent trainer 1e elftal
Rik van VeghelTrainer 2e elftal
Redouan AmarnissLeider 2e elftal
Max Gielenverzorger@roodwit62.nl Verzorger
Selectie dames
Edwin KrikkeTrainer dames 1
Coordinator jeugd
Stephan van den Eijndejeugdcoordinator@roodwit62.nlCoordinator technisch kader jeugd
Selectieteams junioren
Rick van LieshoutJO19
Rik van VeghelMO17
Peter van DongenJO17
Gerald van VeghelJO15
Thijs van DoorneJO13
Leon WesterlakenJO11
Pieter LuybenJO10
Scheidsrechters coordinatoren
John Quigleyjeugdscheidsrechters@roodwit62.nl  Coordinator jeugdscheidsrechters
Rudy Bressersscheidsrechters@roodwit62.nl Coordinator scheidsrechters
Henrie Krikkescheidsrechterszaken@roodwit62.nlScheidsrechterszaken