Naam:
Ere-Voorzitter per:
Theo Hertogs 11 juli 1996
Naam:
Erelid per:
Rob Hendriks 15 oktober 2014
Jan Raijmakers 2 oktober 2008 (overleden 16 juni 2016)
Jan Smits sr. 2 november 2001
Henk van Uden 20 september 1995
Piet Santegoeds 1 maart 1987 (overleden)
Noud Koolen 1 december 1971 (overleden)
Bert Klomp 1 maart 1967 (overleden 18 juni 1986)
Emiel van Ekert 1 maart 1967 (overleden 4 mei 2001)