Op deze pagina’s treft u de namen aan van de kantinebeheerder(s) uit het verleden tot nu.

Kantinebeheerder(s)
Tiny van de Wildenberg 05-1963 tot 1967
Piet van Lieshout/ Thea van Gerwen 1967 tot 1967
Tom en Nelly Hagebols 1967 tot 1969
Toon en Tony Hertogs 13-01-1969 tot 01-05-1973
Cor en Annie van de Ven 16-04-1973 tot 01-05-1978
Harrie en Annie Aarts 01-05-1978 tot 1980
Frank en Toos Voogels 03-06-1980 tot 01-1993
Ger en Fien van Lieshout 01-1993 tot 05-1996
Cees Peeters 05-1996 tot 02-1999
Frans van Wel 02-1999 tot 04-1999
Theo en Fien Aarts 04-1999 tot 08-2000
Theo en Ria van Stiphout 08-2000 tot 30-06-2011
Jose Sleegers 01-07-2011 tot heden