Op deze pagina’s treft u de namen én functies aan van (DB) bestuurders uit het verleden tot nu.

Voorzitter
Miel v. Ekert 16-03-1962 tot 05-06-1964
Bert Klomp 05-06-1964 tot 20-06-1966
Theo Hertogs 20-06-1966 tot 22-06-1987
Pieter v. Vugt 22-06-1987 tot 01-09-1990
Sjef Bombay 01-09-1990 tot 20-09-1995
Piet Verlijsdonk 20-09-1995 tot 31-12-1998
Lambert Snijders 31-12-1998 tot 29-10-1999
Koos de Haas 29-10-1999 tot 02-11-2001
Loek Dijckmans 02-11-2001 tot 02-10-2003
Carlo Raaijmakers 02-10-2003 tot 04-10-2007
Loek Dijckmans 02-10-2008 tot 08-10-2009
Piet Verlijsdonk 08-10-2009 tot 14-10-2015
Mario van Doorne 14-10-2015 tot heden
Secretaris
Miel v. Stekelenburg 16-03-1962 tot 17-06-1963
Theo Schriks 17-06-1963 tot 22-06-1965
Jan v. Bree 22-06-1965 tot 20-12-1966
Toon v. Veghel 20-12-1966 tot 10-06-1974
Jack Boerkamps 10-06-1974 tot 08-08-1985
Anton v. Duijnhoven 08-08-1985 tot 22-06-1987
Hans Bouma 22-06-1987 tot 04-09-1989
André van Dinter 04-09-1989 tot 01-09-1990
Jan Smits sr. 01-09-1990 tot 02-11-2001
Rob Hendriks 02-11-2001 tot 06-10-2011
Petra Coort 06-10-2011 tot 18-10-2012
Reinier van Loon 18-10-2012 tot 29-09-2014
Piet Verlijsdonk a.i. 29-09-2014 tot 14-10-2015
André van Dinter 14-10-2015 tot heden
Penningmeester
Jan v.d. Heuvel 16-03-1962 tot 17-06-1963
Gerard Snijders 17-06-1963 tot 12-06-1967
Leo Vlemmings 12-06-1967 tot 08-10-1969
W. v.d. Els 08-10-1969 tot 15-06-1970
Henk van Uden 15-06-1970 tot 02-07-1979
Hans Mansvelders 02-07-1979 tot 09-09-1984
Jan Raijmakers 09-09-1984 tot 22-06-1987
Wim v. Aerle 22-06-1987 tot 01-09-1990
Henk Hermens 01-09-1990 tot 21-09-1992
Frans Lewandowski 21-09-1992 tot 01-09-1996
Rob Rutjens 01-09-1996 tot 01-09-1997
Wilfried Mansvelders 01-09-1997 tot 29-10-1999
Jos Dielissen 29-10-1999 tot 19-09-2002
Rob Hendriks a.i. 19-09-2002 tot 02-10-2003
Karin Boerefijn 02-10-2003 tot 08-04-2004
Rob Hendriks a.i. 08-04-2004 tot 01-07-2004
Berry van Veghel 01-07-2004 tot 15-12-2005
Rob Hendriks a.i. 15-12-2005 tot 04-10-2007
Ronald Zijlstra 04-10-2007 tot 02-10-2008
Rob Hendriks a.i. 02-10-2008 tot 06-10-2011
Rob Hendriks 06-10-2011 tot 30-06-2014
Rob Hendriks a.i. 30-06-2014 tot 1-7-2015
Henk de Leest 1-7-2015 tot heden