Op deze pagina’s treft je de namen van trainers selectie Heren en trainers Dames uit het verleden tot nu.

Trainers selectie heren
Nico van de Burgt 16-03-1962 tot 1964
Joe Nicholson van 1964 tot 24-03-1969
Willy van Neerven augustus 1969 tot 1972
J. van de Westerhof, Eindhoven van 1972 tot 1972
Marinus Lambooy van 1972 tot 1974
Willy van Neerven van 1974 tot 27-02-1980
Ben Kreekels, Bladel van 1980 tot 07-05-1982/td>
Jef Dielissen, Veldhoven van 1982 tot 1985
Jan van de Veen van 1985 tot 01-07-1989
Ad Frie, Valkenswaard 01-07-1989 tot 12-1990
Erik van Tilburg 12-1990 tot 1992
Toon Colen van 1992 tot 1994
René Voorthuis augustus 1994 tot 1997
Bouke Hendriks van 1997 tot 09-12-1997
Harrie van de Els/Twan Aarts (a.i.) van 1997 tot 1998
Peter van Lierop, Mierlo van 1998 tot 1999
Harrie van de Els/Twan Aarts (a.i.) van 1999 tot 1999
Piet Swinkels van 1999 tot 2001
René Voorthuis 2001 tot 2003
Jan van de Veen 01-07-2003 tot 30-06-2007
Juan Bonilla 01-07-2007 tot 31-01-2009
Tonnie van de Wetering 01-02-2009 tot 30-06-2010
Arno Methorst 01-07-2010 tot 30-06-2011
Maarten van Lith 01-07-2011 tot 30-6-2013
Ton van Dijk 01-07-2013 tot 02-02-2017
Pim Kornuijt 03-02-2017 – heden
Trainers Dames
Peter Martens De eerste damestrainer
Ben Versteegen
Toon van de Ven
Frans van der Kuilen
Ard van Dalen
Ronny van Lieshout
Mario Vriens
Marcel Cuynen
Ronny van Lieshout
Daniel van Dinter 2012-2013 (t/m maart 2013)
Berry van Veghel / Edwin Krikke /
Danny van Luijpen
2013-2014
Berry van Veghel 2014 – heden