Warning: session_start() expects parameter 1 to be array, string given in /customers/9/e/0/roodwit62.nl/httpd.www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303 s.v. Rood Wit '62 | Technisch Kader
NaamE-mailTel.nrFunctie
Frank Vereijken voetbalzaken@roodwit62.nl Voetbalzaken senioren lagere elftallen
Selectie heren
Saïd YahiaHoofdtrainer
Teun GielenAssistent trainer 1e elftal
Rick van LieshoutTrainer 2e elftal
Dennis van LieshoutLeider 2e elftal
Max Gielen verzorger@roodwit62.nl Verzorger
Selectie dames
Jeroen VervoortTrainer dames 1
Coordinator jeugd
Stephan van den Eijndejeugdcoordinator@roodwit62.nlCoordinator technisch kader jeugd
Selectieteams junioren
Peter van DongenJO19
Rens SandersJO17
Harm VincentJO15
Gerald van VeghelJO13
Rudy TimmerJO11
JO10
Scheidsrechters coordinatoren
John Quigleyjeugdscheidsrechters@roodwit62.nl  Coordinator jeugdscheidsrechters
Rudy Bressersscheidsrechters@roodwit62.nl Coordinator scheidsrechters
Henrie Krikkescheidsrechterszaken@roodwit62.nlScheidsrechterszaken